باسمه تعالی

و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب

باطلاع کلیه سادات طباطبایی فراشاهی می رساند طی صحبتی که با آقای کاظم دهقانیان نصرآبادی مولف دانشمند کتاب سیمای تفت داشته ایم ایشان توصیه نمودند زندگینامه های مشاهیر این خاندان را حداکثر تا پایان شهریور ماه 88 برایشان ارسال نماییم تا پس از ویرایش در جلد پنجم و ششم سیمای تفت (مشاهیر تفت) به چاپ برسانند ، در این راستا حقیر اقدام به ارسال زندگینامه های حضرت آیت ا... آقا سید عبدالحی ، آقا آسید هاشم ، آسیدمحمد باقر ، آسید مرتضی و همچنین ابوی معظم ( حاجی کاظم آقا ) ، مرحوم آقا بزرگ( آقا سید محمود) و مرحوم آقا عمو (آسید هدایت) به آقای دهقانیان نموده ام ، لذا با عنایت به اینکه وقت محدود بوده و سادات طباطبایی فراشاهی نیز الحمد لله از نظر جمعیت ، فراوان و گسترده هستند (کثرا... امثالهم) استدعا دارم تمامی سروران عزیز و سادات ذوی العز والاحترام در اسرع وقت ضمن تنظیم زندگینامه و خاطرات ارزشمند خود اقدام به ارسال زندگینامه ها و مطالب مرتبط به همراه یک قطعه عکس دیجیتال با رزولوشن  600 ( که جهت چاپ کتاب مفید است ) به ایمیل حقیر ([email protected]  ) نموده تا پس از بررسی ، ویرایش و تنظیم ، به مولف گرانقدر کتاب سیمای تفت ارسال گردد ، سروران عزیز به نکات ذیل توجه داشته باشند.

1) زندگینامه ها حتما با فرمت word  تایپ گردد و از تایپ در فرمت های دیگر نظیر pdf  ، زرنگار و ... خودداری شود.

2) عکس پرسنلی اشخاص حتما با فرمت ششصد اسکن شده ارسال گردد.

3) در صورت عدم امکان جهت تایپ زندگینامه ها و اسکن تصاویر خواهشمندست تصاویر و زندگینامه های مربوطه با پست پیشتاز یا سفارشی  به آدرس یزد ، بلوار شهید صدوقی ، کوچه مسجد اولیاء ، پلاک 11 ، کد پستی 8916988953 ارسال گردد و ارسال آنها از طریق پیامک مبایل به اطلاع حقیر رسانده شود ، بدیهی است موارد ارسالی به عنوان امانت نزد اینجانب محفوظ بوده و پس از استفاده مسترد می گردد.

3) از تمامی بزرگواران استدعا دارد از طریق تلفن ، ایمیل ، پیامک ، نامه و ... اقدام به ارسال آدرس ، شماره تلفن ( ثابت و همراه) ، ایمیل و ... به اینجانب نموده تا در صورت ضرورت بتوان در اسرع وقت با ایشان ارتباط برقرار نمود.

4) از تمامی سروران استدعا دارد به عنوان یک وظیفه کوچک اما خدمتی بزرگ به سرسله این خاندان ( حضرت آقای آسید ابوالقاسم طباطبایی) وجود چنین پایگاه اینترنتی را به اطلاع همه سروران و اعضای خاندان برسانند و در رشد و اعتلای فرهنگی خاندان طباطبایی فراشاهی اهتمام ورزند.

5) تمامی سروران عزیز می توانند جهت ارسال زندگینامه از همان فرم   پرسشنامه کتاب شجره طیبه

استفاده نمایند.

6) مجددا تاکید می نمایم :

                در دفتر زمانه فتـد نامش از قلم            هر ملتي که مردم صاحب قلم نداشت

و

همت بلند دار که مردان روزگار              از همت بلند بجایی رسیده اند.

همین الان قلم دست گرفته و مشغول نوشتن شوید . خواهش می کنم تعلل روا ندارید که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

آدرس پستی : یزد ، بلوار شهید صدوقی ، کوچه مسجد اولیاء ، پلاک 11 ، کد پستی 8916988953

تلفن تماس : 09133552774

Email: [email protected]  : ایمیل

با تشکر  ، عمو زاده شما:

 الاحقر : سیدمحمد رستگاری

طباطبا
شجره نامه
کرامات
خاندان
علمای یزد
پایگاه های مذهبی
قصص
مقالات
زندگي نامه
خاطرات
پيوندها
نگارخانه
تماس با ما
صفحه اصلی
آرشیو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

    

کليه حقوق  سایت متعلق به مدير سايت بوده و هر نوع برداشت از آن  شرعا و قانونا تنها با ذکرمنبع مجاز است